Akční půjčky a úvěry

Půjčky v akci

Oblíbeným produktem poskytovatelů bankovních i nebankovních půjček bývají půjčky v akci. Pokud člověk váhá, zda si půjčku vzít či nevzít, může být právě taková nabídka rozhodující. Finance jsou potřeba téměř pořád a tak se vyplatí sledovat nabídky jednotlivých poskytovatelů.

» Půjčka ihned

Nejčastěji vyhledávanou půjčkou v akci je "půjčka ihned na účet". Taková půjčka může mít i bonusy navíc, kde se dá ušetřit na poplatcích a úrokové sazbě, anebo lze získat půjčku zdarma. Poměrně často se také žádá o půjčky do 10 000 Kč. Taková částka stačí na pokrytí výdajů třeba do výplaty nebo na pořízení věcí, které jsou nutné pro bezproblémový chod domácnosti.

S půjčkami v akci, kde jde řádově o sta tisíce, jakou je např. americká hypotéka, se už tak často nesetkáváme. Jelikož americká hypotéka funguje na principu zástavy nemovitosti, bývají s jejím uzavřením lidé opatrní a využívají ji jen výjimečně.

Jaké jsou půjčky v akci

Nejčastěji v letních měsících nabízí banky i nebankovky půjčky v akci. Jde o takové půjčky, kdy se klientům odpustí poplatky za schválení půjčky. Poplatky se u bank pohybují ve výši 1% z celkové výše úvěru. Kromě poplatků se dá ušetřit i mnohem víc. Nejenom letní půjčky v akci mohou být pro všechny bez jakýchkoliv poplatků za vedení účtu nebo za předčasné splacení.

» První půjčka zdarma

Rychlou půjčkou zdarma se dá překlenout 30 denní potřeba financí. Pokud jde o první půjčku - jsou často rychlé SMS půjčky v akci osvobozeny od poplatků. Jednoduše řečeno u první půjčky zaplatíte tolik, kolik jste si půjčili.

Publikováno 21. 7. 2016

Informační web o půjčkách - www.onlinepujcky.info, Ing. Radek Šmach – SIALINI
Komenského 32, 747 21 Kravaře. IČO: 677 15 397. Nejsme poskytovatelem půjček


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Web může obsahovat zastaralé informace