Nebankovní půjčky

Na nebankovní půjčky už se dnes většina lidí nedívá skrz prsty a mnozí je využívají ke vší spokojenosti. Mají své výhody i nevýhody, ale pro mnoho klientů je to optimální volba. Společností, které je poskytují, funguje u nás již mnoho a stále přibývají.

Co jsou to vlastně nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou produkty jiných finančních institucí, než bank. Vyznačují se obecně menší náročností na žadatele a vyššími úroky. Dnes je nabídka tak široká, že lze najít i velmi výhodné půjčky, které někdy vyhoví více než ty bankovní. Na druhé straně do této „škatulky“ patří i půjčky od soukromých osob.

» Obezřetnost je na místě

U nebankovních půjček se vždy doporučuje velká obezřetnost. Mnoho společností je již na trhu delší dobu, jsou prověřené a spolehlivé. Najdou se ale i ty méně poctivé, s horšími podmínkami. Je potřeba o nich získat co nejvíce informací a nesáhnout po první nabídce, která vás zaujme.

Půjčky krátkodobé i na delší dobu

Obecně lze nabídku nebankovních půjček rozdělit na půjčky krátkodobé, střední velikosti a americké hypotéky. Každá skupina si nachází své příznivce.

» Typy nebankovních půjček:

Krátkodobé půjčky lze vyřídit přes internet nebo chytrý telefon a říká se jim rovněž SMS půjčky nebo půjčky před výplatou. Jejich výše je přibližně do 10 000 Kč a splatnost do 30 dnů. Středně velké půjčky poskytnou vyšší částku. U americké hypotéky se ručí nemovitostí a pro mnoho lidí je dostupnější, než hypotéka klasická. Zde se půjčují částky v řádu statisíců až milionů korun, určené nejen na realizaci bydlení. Půjčky od soukromých investorů bývají na směnku.

Publikováno 4. 9. 2011

Informační web o půjčkách - www.onlinepujcky.info, Ing. Radek Šmach – SIALINI
Komenského 32, 747 21 Kravaře. IČO: 677 15 397. Nejsme poskytovatelem půjček


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Web může obsahovat zastaralé informace