Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou takové půjčky, které pro schválení nevyžadují registry dlužníků striktně, bez negativních záznamů. Máte-li záznam v jednom z registrů, nedostanete půjčku v bance, ale můžete mít také problémy u nebankovních společností.

Mnoho lidí zamíří zažádat o půjčku do banky (u nás například Komerční banka, Česká spořitelna, Hypoteční banka). Zde jsou ovšem podmíky pro získání půjčky přísnější, než u nebankovních institucí. Ty nemusí, na rozdíl od bank, nutně vyžadovat potvrzení o příjmu, můžete při nich mít vyřízenou i další půjčku, apod.

Půjčka bez registru a příjmu

Půjčky bez registru jsou u nás hojně vyhledávaným finančním produktem. K jejich vyřízení nemusíte navštěvovat žádné firmy ani instituce. Stačí sednout k počítači, najít si vhodnou nebankovní společnost (například takovou, kterou již někdo z vašich známých vyzkoušel a může vám podat kladné a pozitivní reference), a vyplnit on-line formulář. Na základě toho se vám ozve pracovník, který pokud bude třeba, požádá o doplňující informace a pak už stačí počkat na rozhondutí o schválení. To se děje velmi rychle, někde do několika desítek minut, jinde do několika hodin, podle pracovní doby dané společnosti.

Nebankovní instituce, jejichž počet se s postupem času stále zvyšuje, na konkurenčním trhu totiž soutěží o zákazníky, a tak se snaží o co nejrychlejší poskytnutí půjčky. Peníze vám společnost přepošle na účet nebo předá hotově, velmi brzy. O půjčku lze zažádat také telefonicky nebo i osobně, u některých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka bez registru

Tak jako u každé poskytované bankovní i nebankovní služby, najdeme i u půjček bez registru svá pozitiva a negativa. Plusem je jednoznačně rychlost vyřízení a také fakt, že půjčku má šanci dostat větší procento z žadatelů, kteří například u banky neuspěli. Tento komfort je ovšem plně kompenzován vysokými úroky a poplatky spojenými za vyřízení půjčky. Je tedy velmi nutné si ujasnit, jestli se vám půjčka vyplatí a zvážit všechna možná rizika, která s sebou takové půjčky nesou.

Publikováno 16. 5. 2016

Informační web o půjčkách - www.onlinepujcky.info, Ing. Radek Šmach – SIALINI
Komenského 32, 747 21 Kravaře. IČO: 677 15 397. Nejsme poskytovatelem půjček


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Web může obsahovat zastaralé informace