Půjčka před výplatou ihned

Dochází vám finance a než vám přijde výplata, uplyne ještě nějaká doba? Co v takovém případě dělat? Můžete požádat o finanční injekci přátele nebo rodinu, ale ne každý má tuto možnost. Ptát se v bance nemá význam, protože pravděpodobně nebudete mít dostatečnou bonitu. Stačilo by vám pár stovek nebo jen několik tisíc korun? Takto nízké částky většinou banka ani neposkytuje, proto se obraťte na nebankovní sektor.

Krátkodobé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky před výplatou patří v poslední době k nejoblíbenějším. Mají své výhody i nevýhody, jako ostatně každý finanční produkt. Jedná se o krátkodobé bezúčelové půjčky s vyřízením přes internet, většinou do výše 10 000 Kč a se splatností maximálně 30 dní. Přesnou výši částky a datum splatnosti si určíte sami.

» Jak o půjčku požádat

Celé vyřízení probíhá takto - na stránkách zvolené společnosti se vyplní registrační formulář, kde se jednoduše pomocí posuvníků zvolí výše půjčky a počet dní do splatnosti. Před tímto krokem si vše důkladně dopředu promyslete a zvažte své možnosti, abyste se nedostali do potíží. Po vyplnění se žádost odešle ke schválení. Jakmile je schválena, budou peníze co nejrychleji odeslány na bankovní účet, u několika málo společností lze částku vyplatit i formou složenky.

» Jaké to má nevýhody

Nevýhodou je především cena za tyto půjčky, s tím zkrátka musíte počítat. Jejich RPSN je velmi vysoké a platí se za ně poměrně velký poplatek. Pokud si půjčíte několik tisíc korun, zaplatíte na poplatcích většinou několik stokorun.

Nemusíte chodit na pobočku

Obrovskou výhodou půjček před výplatou je jejich online vyřízení a rychlost, se kterou máte peníze na účtu. Nemusíte nikam chodit, všechno vyřídíte online, přes počítač. Ve stanoveném termínu peníze splatíte. Pohlídejte si, abyste je odeslali včas, jinak vám hrozí penále.

» Co si pohlídat

Vybírejte jen mezi prověřenými poskytovateli, kteří mají kladné ohlasy a zvažte, zda půjčku vůbec potřebujete. Mnoho věcí se dá odložit, půjčku si tedy berte jen v případech, kdy to ale není možné a výdaje nepočkají.

Publikováno 1. 8. 2016

Informační web o půjčkách - www.onlinepujcky.info, Ing. Radek Šmach – SIALINI
Komenského 32, 747 21 Kravaře. IČO: 677 15 397. Nejsme poskytovatelem půjček


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Web může obsahovat zastaralé informace